ארבע שנים חלפו מאז שיצא ישראל אוגלבו כמנצח "האח הגדול" ועד שקיבל את פרס השחקן הטוב ביותר בפסטיבל הקולנוע הגאה בחודש שעבר - על כיכובו בסרט "כאילו אין מחר" של הבמאי ניצן גלעדי. "אם קודם חשבתי, בוא נצליח שלא יעיפו אותי מהסט, פתאום לקבל את השחקן הטוב ביותר היה שוק", הודה אוגלבו בפרמיירה החגיגית. באשר לריאליטי? "אני סיימתי", אמר השחקן.

בסרט שיצא לאקרנים היום (חמישי) בהפצת "יונייטד קינג", אוגלבו מגלם אמן קעקועים שנשאב ללילה מטורף יחד עם חברתו הטובה, אותה מגלמת מורן רונזבלט, וגבר צעיר ומסתורי בכיכובו של דין מירשניקוב. "אני לא אשקר", הודה מירשניקוב בהשקת הסרט, "כששמעתי שישראל מגיע לא הבנתי בהתחלה מה העניינים. כשהגעתי למפגש עם הבמאי, ניצן, קראנו את הסצנה המרגשת והסתכלנו עליו והוא הזיל דמעה, הוא ראה שזה קורה".

גלעדי שיתף על ההחלטה ללהק את אוגלבו לסרט הקולנועי הראשון שלו: "קודם כל ראיתי אותו ב'אח הגדול' ואמרתי לעצמי - זה השחקן". אוגלבו עצמו טען כי לא ציפה כלל למה שעתיד להגיע. "מלחיץ מאוד, היו לי הרבה מחשבות לפני זה אם אני יכול לעשות, לא יכול לעשות". בהמשך הפרמיירה הודה כי "כמעט ויתרתי לעצמי בכמה נקודות, אתה אומר לעצמך שמע, אתה לא שחקן והוא (גלעדי) האמין בי מאוד, הוא אמר לי אני יודע שאתה יכול, אתה צריך לדעת שאתה יכול".

בנוגע לחיי הלילה והקצב שלהם, הקאסט חלוק. כשנשאלה רוזנבלט שמגלמת דמות הרסנית שנקלעת לסיפור אהבה בין שני השחקנים הראשיים, על חיי הלילה ואם היא בסצנה, ענתה "בגדול אני שם, אבל נראה לי שאני קצת מזדקנת". מירשניקוב הוסיף, "יש שני ברים שאני שותה בהם בתל אביב. אני מכיר את חיי הלילה, מכיר את הסכנות של חיי הלילה וצריך לדעת להתרחק מדברים מסוימים". לעומתם, איציק כהן שנכח גם בהשקה הצהיר: "אני סאחי".