ארבעה חודשים אחרי שנפצע קשה בתאונת דרכים והצליח להדאיג מדינה שלמה, הגיע נירו לוי לפרמיירת הסרט שבכיכובו "ולנטינוס" בהפקת "יונייטד קינג", והראה לכולם שהוא חזר ובגדול. "לפני ארבעה חודשים, במקום חגיגה כזאת, הייתה חגיגה אחרת אבל מאז תודה לאל אני על הרגליים משתקם ועדיין בשיקום".

תאונת האופנוע הקשה והכמעט טראגית של נירו לוי תפסה את כל הסובבים וחבריו לסרט בהלם מוחלט, כך סיפרה אסתי זקהיים: "הוא הדאיג את כל המדינה. פתאום כולם מצלצלים אליי, כאילו אני מוקד 911 ואני יכולה לתת אינפורמציה". דין מירושניקוב הוסיף: "יום לפני אני פגשתי את נירו ממש ברוטשילד, דיברנו קצת ואמרנו נקבע לקפה ואז זה קרה".

נירו מצדו הצליח לראות את ההומור שבדבר: "יכול להיות שההוא שם למעלה היה עסוק בדיוק עם המלכה אליזבת כי בדיוק באותו השבוע הלכה, גם צביקה פיק. ומה עכשיו נירו מה אני צריך אותו, נשאיר אותו פה למטה שיעשה עבודה אם יש לו סרט הוא צריך עוד להצחיק אנשים, לעשות לאנשים טוב".

בסרטו החדש של הבמאי בילי בן משה, נירו מגלם מאפיונר שתופס את אשתו בוגדת בו, מחליט להזמין אותה לדאבל דייט עם המאהב הסודי ואשתו, ומכאן מתפתחת קומדיה סאטירית על זוגיות ואהבה. הילי לואיס שמשחקת לצדו בסרט סיפרה: "כשהייתי בכיתה י', שיחקתי בפסטיבל עכו וגם נירו שיחק שם. הערצתי אותו ואמרתי 'יואו הלוואי ואשחק איתו יום אחד', והינה זה קורה'".

נירו, שמנהל זוגיות היום עם ירין הבי, מתמחה שפגש בזמן שהיה מאושפז בבית החולים, הגיע איתה לאירוע, והחברים המפרגנים לא יכלו שלא לראות את הדמיון לחיי האהבה של חמו מרמזור. אסתי צחקה: "לגמרי פרק ב'רמזור'. אני חושבת שהדמות הזו של גיסנו, אחינו, היא מאוד נירו. זה טבוע בו, זה בפנים אצלו, הוא מרגיש שינוי עם עצמו, הוא מרגיש שהוא נולד מחדש". דין הוסיף: "זה איכשהו לא מפתיע אותי, הוא מאוד יצירתי בתחום הזה". נירו סיכם: "החיים או יותר נכון המציאות עולה על כל דמיון. שום סרט ושום סדרה לא יכולים להתקרב לחיים".