"אמצע החיים", סרטם החדש של דני רייספלד ויניב הורוביץ, מגולל את סיפורה של אחינועם (חן אמסלם) חוזרת בשאלה המורחקת מבנותיה, ואת סיפורו של יונתן (צחי הלוי) טייס שעולמו מתרסק בעקבות גילוי מחלה סופנית אצל אשתו. כתוצאה מכך הוא נסחף אחר רב קהילתי בשומרון למסע רוחני. "אני חושב שמלכתחילה מה שמשך אותי היה נקודת התחלה של הדמות" מספר הלוי. "זה בן אדם שהחיים די עוברים לידו. הוא נטול רגש לכל מה שקורה לו, לאישה ולילדה, ופתאום הוא מתחיל להבין, לקבל משמעות ולסגל ערכים".

הלוי שכידוע נשוי לשחקנית ולמגישת הטלוויזיה לוסי אהריש שיתף על תחושותיה לגבי מערכות היחסים שהוא מנהל עם הנשים בסרט. "לוסי מפרגנת, נשאיר את זה למה שקורה בבית", ציין בהומור. ועל אף שנשמע כי אהריש לא מתרגשת יותר מדי מיחסיו הרומנטיים של בן זוגה על המסך, חן אמסלם מיהרה להדגיש בציניות: "צחי לא הטעם שלי" ומיד לאחר מכן הודתה: "סתם אני שרופה עליו הוא חתיך רצח לוסי". 

לצד שחקנים שהתרגלנו לראות מככבים בדרמות, בסרט החדש ישנם קומיקאים אשר מתגלים כשחקנים דרמטיים לא רעים בכלל. שלום אסייג הוא דוגמה בולטת לכך, וגם יניב סוויסה שלאחרונה משתתף בדרמה החדשה של קשת 12, "אף אחד לא עוזב את פאלו אלטו". פעם נוספת מתגלה האמת הפשוטה: אנשים מצחיקים יכולים גם לרגש.