כשנלי תגר התחילה את צילומי הסרט בכיכובה "בוטיק פריז", היא לא דמיינה שהשחקנית הצרפתייה שלצידה, ז'וזפין דראי, תהפוך לחברה הכי טובה שלה במהלך הפרוייקט. "האמרה על שחקנים זה שבסט הם החברים הכי טובים ואחרי זה אפשר לראות אחד את השני ברחוב ולא להחליף מילה", סיפרה. "אבל במציאות הפכנו להיות חברות מאוד טובות וילדנו באותו הזמן, היינו כל הקורונה בקשר".

בסרט מגלמת תגר ישראלית שרוצה לפתוח מלון בירושלים, וכשהיא פוגשת את ז'וזפין - עורכת דין עשירה מצרפת - מתפתחת ביניהן מערכת יחסים מצחיקה ומורכבת. "היא חתולת רחוב", מספרת תגר, "שורדת של החיים. היא לא רעה כמו נוכל הטינדר. היא לא גורמת לאנשים להתאהב בה ומשקרת לגבי הדבר, אבל כן יש משהו בנוכלות הישראלית שכנראה עושים עליו סרטים".

השחקנית נלי תגר בהשקה לסרט החדש בכיכובה (צילום: רוני דלמאי, קשת 12)
עבדה בגיל 15. שפיר | צילום: רוני דלמאי, קשת 12

תגר שבסרט מגלמת אישה שעובדת בעבודות מזדמנות, מספרת כי גם היא עבדה בעבר במקומות לא שגרתיים, "עבדתי פעם בתור פחית אקסל, חילקתי אקסל במסיבות ועשיתי תאורה לדודו זר בפטיבל הצ'יפס". השחקנית חנה לסלאו סיפרה כי גם היא עבדה בעבודות כאלה, "כשהייתי בתיכון עבדתי במלון דן בתור פיקולו, זה שמוריד כלים". חברת הכנסת לשעבר סתיו שפיר סיפרה כי "עבדתי בבורגר ראנץ', זאת הייתה העבודה הראשונה שלי בגיל 15".