החתונה של אייל גולן ודניאל גרינברג הפכה לאחד מהאירועים המתוקשרים ביותר בתקופה האחרונה, ולא רק בגלל העובדה שהחתן והכלה הם שניים מהאנשים המפורסמים ביותר כיום בישראל. מה שהיה אמור להיות אירוע ענק ומושקע, הפך לאירוע מצומצם עם 100 מוזמנים בלבד לאור התפשטות מגפת הקורונה.

זמן קצר לאחר שנישא לדניאל בטקס המצומצם, שוחח אייל גולן עם חברו הוותיק ירון אילן מערוץ 24 וסיפר לו על התחושות ברגע שאחרי. "התרגשתי מאוד, הייתה מתוכננת פה חתונה מאוד גדולה של 1,400 אנשים ויום לפני החתונה פתאום ראש הממשלה מודיע שמותרת התכנסות של רק מאה אנשים. לשנות הכל ביום, מה זה ביום? אתמול בשמונה בערב לשנות הכל, זה פשוט מטורף", אמר גולן.

"הצלחנו לעשות את זה, אז כל הלחץ של לשנות ולהתנצל בפני כל כך הרבה אנשים שרצו לשמוח איתנו בשמחתנו – אבל צריך להישמע להוראות ואנחנו רוצים בסך הכל שיהיה לנו עם ומדינה בריאה", הוסיף הזמר. "אנחנו הקרבנו ואנחנו מוכנים לעשות את זה בקטן וליהנות לא פחות. אמן שהדבר הזה שנקרא קורונה יהיה מאחורינו וכולנו נחזור לשגרת החיים הכי מהר שאפשר".

"לא האמנתי שתשים טבעת. לפני שנתיים גם אתה לא האמנת שתשים טבעת, לפני שהכרת את דניאל", אמר אילן לחברו. "הייתי אומר לך שזה אחד הדברים ההזויים שתגיד לי, אם תגיד לי שאני אתחתן שוב בכלל, לא תוך שנתיים, אבל מצאתי אישה מדהימה שממלאה אותי", ענה לו גולן. "כיף לי, היא תומכת. מכל המובנים, אני פשוט אוהב את האישה הזאת, היא עושה לי טוב ואני עושה לה טוב, אז למה למשוך? בעזרת השם נביא ילדים, וזה הכי חשוב מהכל".

אייל גולן ודניאל גרינברג, חתונה (צילום: אביב חופי)
"אני פשוט אוהב את האישה הזאת, היא עושה לי טוב". אייל ודניאל בחתונה | צילום: אביב חופי

על השיר "מכאן ועד הנצח" שהוציא גולן מיד אחרי החתונה ושהוקדש כאמור, לאשתו הטרייה, אמר גולן: "אני בן אדם ששר מה שהוא מרגיש. קיבלתי עשרות שירים לחופה ולחתונה ועשרות שירים על דניאל, אבל את זה הרגשתי והבנתי שזה השיר שצריך להיות שלי. אני בטוח שהרבה זוגות יתחברו לשיר הזה".

כאמור, זוהי שמחה כפולה עבור אייל ודניאל, שחשפו לאחרונה כי הם מצפים לילד ראשון. בהתייחסות לשאלה האם הם מצפים לבן או בת, אמר הזמר: "באמת שאנחנו לא יודעים, מה שיהיה יהיה, זה לא משנה. לא אכפת לי בן או בת, רק שיהיו בריאים".