"פותחים הכל", תכנית האירוח האינטימית שבה מארח ירון אילן את הזמרים הכי מעניינים, חוזרת לעונה שנייה והיסטרית במיוחד. שם אורחים מהשורה הראשונה יתיישבו בכורסה מול אילן, ביניהם שלומי שבת, דיקלה, יונתן רזאל, רון שובל ויפתחו את הלב.

"אני חושב שהדבר הכי יפה בתכנית הזו, שגם עם כל מה שאני מכיר וכל מה שאני יודע, אני מגלה כל הזמן עוד ועוד", מספר אילן שישוב בכיסא המראיין, "יש פה כמה דברים ששווה להקשיב להם". אחד מאותם דברים עליהם הוא מדבר, הוא הראיון עם דיקלה שסיפרה על הרגע בו הציעה לחברה הטוב להביא איתה ילד. "הרמתי טלפון לחבר שלי, אמרתי לו 'אתה רוצה לעשות ילד? התחלתי".

אבל כמובן שהשיחה לא נגמרה כאן. "משהו שלא ידעתי על אחת האורחות, על דיקלה, זה שהיא עברה בשבע שנים שלושים דירות, שזה בעיניי מטורף עד כמה אדם מוכן ללכת רחוק בשביל לעשות קריירה". כמו כן, גם עינת שרוף התארחה - וקרה דבר אייקוני.

"ביחד חידשנו קטע מאוד פופולרי של עינת, הקטע שבאולפן השקוף בירושלים", מספר אילן ומתאר: "בו אחד הצופים ניסים שר לה, והיא נחנקה. אגב, הנה ספוילר: זה לא היה בורקס, היא נחנקה משווארמה. החלטנו לעשות שחזור והפעם עם בורקס, אני הייתי ניסים".

אבל בינינו, המהות היא המוזיקה. "הביצועים האינטימיים של האמנים כאן מולי זו זכות ענקית. זה גורם להרבה הרבה יותר קשב ממה שאני מקשיב בדרך כלל לשירים. אני יכול להגיד שבאחד הביצועים המופלאים של יונתן רזאל 'קטונתי', יכולתי כמעט להתעלף בביצוע מרוב שהצליח לרגש אותי".

כזכור, בשנה האחרונה אילן עבר ניתוח מעקפים ואשפוז ממושך, ונאלץ להיעדר מהמסך לתקופה. "ביום שאמרו לי שאשפזו אותך זה כאילו קרה לי משהו במשפחה", אומר שלומי שבת, "כאילו הודיעו לי בשורה לא טובה, השתתקתי".

"אני לפעמים עוד בודק את הקצוות של עצמי, אם יש לי כוחות להיות בימי צילום אינטנסיביים, אבל ברוך השם אני חושב שאני מצליח לעמוד בזה – אז הכל בסדר", מסכם אילן.