ציפי שביט שגידלה דור של אנשי קומדיה שרואים בה כמודל לחיקוי והערצה, השיקה סרט אנימציה בכיכובה. הסרט נוצר כהפתעה בלתי רגילה שהכין בעלה של ציפי, אבישי, שעשה הכל מאחורי הגב שלה, מה שריגש אותה מאוד: "חשבתי כבר שאי אפשר להפתיע אותי", אמרה.

הכוכבת ששברה את מחסום הגיל וכובשת את הטיקטוק נתנה הצצה לזוגיות המיוחדת שלהם בסרטונים המצחיקים שהם מצלמים יחד. אבישי, שידוע בתור אדם ביישן ובעל מזג רגוע משל זוגתו, נכנס יחד איתה תחת אור הזרקורים וקיבל ממנה מקום של כבוד: "הוא מסי של הטיקטוק. אפילו אבישקי שלי שמדבר מילה בשעה עף ונהפך לליאונרדו דיקפריו".

גדולי האומנים מעולמות הילדים הגיעו לפרגן לציפי באירוע לכבוד ההשקה. "כשאני רואה אותה זה סוג של צמרמורת, כי זה כמו לראות אומן מחו"ל", סיפר קווין רובין. השירים שלה מסמלים ישראליות ובית, ובזכות ההומור הייחודי שלה היא נשארת על-זמנית: "היא ההשראה של כולנו, כילד הייתה לי תמונה שלה בחדר", שיתף מני ממטרה ודוד חיים הוסיף: "הילדים שבאים להצטלם, זה בדיוק מה שהייתי אני, אני הערצתי את ציפי".

הכוכבים גם שיתפו מה לדעתם הסוד שמשאיר אותה צעירה בנפשה: "נראה לי שמחת חיים שלא נגמרת, זה בית ספר לקומדיה שחבל על הזמן" סיפר מני ממטרה ודוד חיים הוסיף: "אי אפשר לזייף את זה כל כך הרבה שנים, שמחת חיים ותה צמחים". יובל המבולבל אמר  בהומור: "הסוד שלה שהיא משוגעת, שהיא כמו ילדה קטנה, זה הסוד"

ציפי שביט שהתרגשה מהתמיכה והפרגון אמרה בהערכה על כוכבי הילדים של היום: "אני אוהבת אותם, אני יודעת כמה הם מתאמצים ומה הם נותנים, החבר'ה נותנים בראש".