כל שנה לקראת החגים, כל הכוכבים מסתדרים בשורה אחת, ומיטב האומנים של ישראל מגיעים להופיע בחגיגת פסטיגל בלתי נשכחת. השנה יופיעו יהודה לוי, נועה קירל, אנה זק, אבי אבורומי, יעל שלביה, אושר כהן ואמיר שורוש, וזה רק חלק מרשימת חברי הענק של "סינג פסטיגל", שיוצא לדרך. שלביה שנכחה באירוע שיתפה בהתרגשות: "בחיים לא חלמתי שאני אעשה דבר כזה".

עוד שחקן שיופיע לראשונה בפסטיגל הוא אמיר שורוש, שישחק את הדמות המוכרת שלו מ"קופה ראשית": "כן זו פעם ראשונה, מתרגש. גם לראמזי זה פעם ראשונה". אנה זק גם התקשתה להסתיר את התחושות מהליהוק החדש: "אני התרגשתי שהכריזו על ראמזי, אני הייתי בעננים, אמרתי 'אמאלה אני לא מאמינה'".

נועה קירל שנכחה בהשקה, הגיעה על תקן הוותיקה. "אתם מבינים, אני בת 22 אבל נהייתי ותיקה". עוד זמר שכבר מנוסה בפסטיגלים, זה הראל סקעת, שחוזר הפעם בתורה הורה. "אחת הסיבות שאני עושה את הפסטיגל השנה זה כי הילדים כבר גדולים, ארי בן 5. זה משהו שהילדים שלו בגן מתלהבים ממנו, אני בא בשבילו לחלוטין". גם לירית בלבן הוסיפה: "אני זקנת השבט, אין מה לומר. אבל אני מרגישה ממש צעירה פה עם כל הצעירות והיפות".

הפסטיגל ידוע גם בתור זירת הכרות, אליאנה תדבר ולי בירן הכירו בפסטיגל הראשון בו השתתפה, מה שהוביל בהמשך לחתונה. נועה קירל ומרגי ביססו את הקשר שהיה בפסטיגל. הכוכבים שהגיעו ניסו לנחש מי יהיה הזוג הבא. קירל הביאה כיוון מעניין: "אולי אנה זק ואבי אבורומי? די אני לא רוצה לשדך אותם, מה שירגישו. מה שיקרה יקרה". גם דניאל ליטמן הביא לזק שידוך: " אנה זק וראמזי, תשמע זה סקופ מעניין". והיא בעצמה הוסיפה: "אני צריכה להסתכל, בדרך כלל יש לי אינטואיציות".

מי שלגמרי בתוך זוגיות עם מישהי שהייתה בעבר כוכבת פסטיגל, דנה פרידר, זה יהודה לוי שהגיע וסיפר על הקשר החדש והמסקרן בתעשייה: "כיף לנו, טוב לנו ואנחנו בקצב משלנו. לאט לאט, זו רק ההתחלה".