מאז שיצאה מבית "האח הגדול" מגי טביבי לא נחה לרגע והפכה לאחד השמות המסקרנים במדינה. הזוגיות המתוקשרת עם האקס ישראל אוגלבו, קמפיינים בכיכובה והנחיית התוכנית "ד"ש עם שיר" בערוץ 24 (ימי חמישי ב-10:00) לצד אבי כאכון. 

"אנחנו הבאנו את הרדיו לטלוויזיה, כמו 'קולה של אמא'", סיפרה טביבי בראיון לגלית גוטמן ויואב לימור על התוכנית שמחברת בין החיילים לבני משפחותיהם באמצעות המוזיקה. "אנחנו מגיעים לבסיסים של חיילים מהצפון ועד הדרום, מראיינים חיילים, שומעים את הסיפורים שלהם ויש סיפורים מדהימים, כמו של חיילים בודדים שהחליטו לעזוב הכל כדי להגיע לכאן לשרת. היינו כבר בצאלים וביהודה ושומרון, אני ממש עוברת טירונות. כאילו מחזירים אותי אחורה שנים לשירות הצבאי שלי".

מגי טביבי (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של מגי טביבי)
"הבאנו את הרדיו לטלוויזיה, כמו 'קולה של אמא'" | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של מגי טביבי

לצד ההנחייה בערוץ 24, טביבי חזרה לאחרונה ללימודי תואר במשפטים, אותו הפסיקה עם כניסתה לעולם הבידור. "החלטתי לסיים את השנה האחרונה, השנה השלישית בעצם כדי לסמן עוד וי במקביל לקריירה. זה משהו שאני מאוד נהנית בו, והוא גם שומר על איזשהו איזון בתוך העולם המטלטל הזה", סיפרה טביבי על ההחלטה המפתיעה.

כאמור, טביבי הצליחה לצבור ניסיון רב בתעשייה ובהתאם כבר חוותה לא מעט על בשרה, לטוב ולרע. על הפרסום לו זכתה סיפרה בראיון: "אחד מהדברים שקשה מאוד לעכל אותם, זה המעבר המהיר מאנונימיות מוחלטת למצב שבו אתה יוצא החוצה לקהל ולביקורות לכאן ולכאן. אף אחד לא מכין אותך נפשית לזה, זה מאוד מבלבל. כשיצאתי מהתכנית, הדבר הראשון שהבטחתי לעצמי זה להיות עם שתי רגליים על הקרקע, להיות נאמנה לדרך שלי ולאמת שלי".