כתבות | הכוכב הבא

חדשות 2 תכניות קשת ארץ נהדרת ערוץ 24 makoVOD מאסטר שף
תכניות קשת

מה קורה מתחת לשולחן? רני רהב תופס את השופטים על חם

האמת העירומה: כשאביב בן הופיע בפעם הראשונה מול השופטים, הוא לא תיאר לעצמו לרגע שמאחורי השולחן המכובד יושבת ריטה בישיבה מזרחית כשהיא יחפה, ואייל גולן וצביקה הדר לבושים במכנסיים קצרים. ככה זה, החום הישראלי מכניע את הטובים ביותר. צפו בהצצה בלעדית מאחורי הקלעים

ספיר חבקין | הכוכב הבא | פורסם 01/10/13 16:30 

כשריטה החמיאה לאביב בן על הלוק המעניין, רני החליט שזאת הזדמנות מצויינת לחשוף גם את הסטייל של מאחורי שולחן השופטים. "אתם חייבים לצלם איך הזמרת הלאומית יושבת כשופטת", הוא צעק לכיוון הצלמים, וריטה לא היססה ועלתה על השולחן בשביל להדגים.

ואיך שאר השופטים מנצלים את העובדה שלא רואים את כל כולם? צביקה ואייל קפצו גם הם לקדמת הבמה וחשפו כי מתחת לשולחן השופטים גם האווטפיט שלהם לא כל כך מחוייט. "סליחה, לא כולם ככה", הבהיר רני, והמבחן של המתמודד עם הכובע סוף סוף החל.

"יש לך את הלוק, יש לך את הגרוב, יש לך את הכל, אבל מבחינת שירה זה קצת חסר", סיכם צביקה. רני רהב לעומתו ראה שלאביב יש את "כל החבילה" והחליט לקחת את העניינים לידיים (תוך כדי שגם אייל לקח את ריטה על הידיים).

אז צביקה חושב שהשופטים הסתנוורו מהכובע, אבל האם הוא יאכל את הכובע של עצמו? ומה איתכם? הערב תוכלו לקבוע בעצמכם אם לאביב מגיע לעבור את מבחן המסך.

"הכוכב הבא", הערב ב-21:00. כל העדכונים, החדשות והדיווחים מהשטח מחכים לכם באתר "הכוכב הבא"

בכוכב הבא אייל, ריטה, רני וצביקה לא לבד - בתכנית הזאת אתם, השופטים מהבית, מכריעים מה יעלה בגורלם של המתמודדים בתכנית  - היכנסו לאפליקציית makoTV, התחברו ל"כוכב הבא" והירשמו כשופטים.

>> חושבים שאתם יכולים לשכנע את הקהל בבית ואת צוות השופטים שירים לכם את המסך? יש לכם הזדמנות להגיע למבחן המסך באולפן - כל הפרטים כאן

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: הכוכב הבא  
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן  
 
מצא כתבה זו ב: כל הזכויות שמורות ל-www.mako.co.il