כתבות | הכוכב הבא

חדשות 2 תכניות קשת ארץ נהדרת ערוץ 24 makoVOD מאסטר שף
תכניות קשת

צביקה הדר: "עומר הצליח רק כי הוא מוכשר"

עומר דץ כל כך פחד שיתייחסו אליו כאל "הבן של", אבל הערב אתם, הקהל בבית ולא רק השופטים ("החברים של ההורים"), הצבעתם והרמתם לו את המסך עם 86 אחוזים. צפו בקטע

ספיר חבקין | הכוכב הבא | פורסם 29/09/13 23:30 

עומר דץ קיווה שלא תתייחסו אליו כאל "הבן של" ושהוא יצליח בזכות עצמו. "חובת ההוכחה היא עליי, אם אני לא טוב אז זה בכלל לא משנה", חשש דץ הצעיר רגע לפני שנכנס למפגש הראשון עם השופטים. השופטים העבירו והסכימו שעם קול כמו שלו הדיון הזה בכלל לא רלוונטי. 

עומר למעשה מצטרף לשורה ארוכה של "ילדים של מפורסמים" שניסו להיכנס לתחום בכוחות עצמם. אדר גולד למשל הרגישה בדיוק כמוהו כשנבחנה לעונה השמינית של כוכב נולד: "פחדתי שיתייגו אותי כ"בת של", אבל היום אני מתגאה באמא שלי ומחבקת את זה".

צביקה הדר, שבנו עושה גם הוא צעדים ראשונים כמוזיקאי, התראיין בתום השידור לתכנית "חי בלילה" והגיב לטענות שעלו ברשתות החברתיות לגבי "הפרוטקציות" של עומר: "עומר הצליח רק כי הוא מוכשר", והוסיף: "זה אפילו הרבה יותר קשה אצלו כי הוא מגיע עם מטען". צביקה הבטיח שאם עומר לא היה טוב הוא לא היה מעביר אותו, לא משנה מי ההורים שלו, ושזה גם היופי בפורמט: "הקהל הוא זה שבסופו של דבר בוחר".

בכוכב הבא אייל, ריטה, רני וצביקה לא לבד - בתכנית הזאת אתם, השופטים מהבית, מכריעים מה יעלה בגורלם של המתמודדים בתכנית  - היכנסו לאפליקציית makoTV, התחברו ל"כוכב הבא" והירשמו כשופטים.

>> חושבים שאתם יכולים לשכנע את הקהל בבית ואת צוות השופטים שירים לכם את המסך? יש לכם הזדמנות להגיע למבחן המסך באולפן - כל הפרטים כאן

כל העדכונים, החדשות והדיווחים מהשטח מחכים לכם באתר "הכוכב הבא"

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: הכוכב הבא  
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן  
 
מצא כתבה זו ב: כל הזכויות שמורות ל-www.mako.co.il