כל הכתבות והסיפורים הכי מעניינים של כוכב נולד 9

תכניות קשת
כתבות

עונה 9

כוכב נולד

תכניות קשת
תכניות קשת

יוסי אשר: עבר או לא עבר?

המתמודד יוסי אשר הגיע לאודישנים של כוכב נולד כדי להצליח "לשבור את הקושי לשיר". הוא בחר לבצע את "אין לי אהבה" של שימי תבורי, ובתכנית הבאה נגלה האם זה יספיק עבורו כדי לעבור שלב. צפו באודישן והתחילו את ההכנות למשחק "כוכב לייב"

כוכב נולד | פורסם 05/04/11 18:01:02 

יוסי אשר, בן 22 מגני תקווה, נכנס למתחם האודישנים עם מצלמה צמודה ובליווי של חבר קרוב. יוסי סיפר שכרגע הוא עובד עם אבא שלו בחשמל ועם והאחים שלו בשתי המאפיות שבבעלותם. "מאפייה גם הוא יפתח בסוף", מודיעה אמו, "אבל אני רוצה שהוא יעשה קודם את מה שהוא אוהב".

דבר נוסף אשר בולט אצל יוסי נמצא על הראש, אבל לא מדובר בכיפה אלא בכובע. "בגיל 16 אחי הגדול רועי חזר בתשובה, וסחף אחריו את בני המשפחה", הוא מספר. "גם אני הייתי צריך להיות בישיבה, אבל בסוף חזרתי הביתה".

כשפגש את השופטים סיפר יוסי שהגיע לכוכב נולד כדי "לשבור את הקושי לעמוד מול קהל". "אם זה יילך זה יהיה עוצמתי", הוא אומר. "ואם לא, פשוט אמשיך להתפלל". הוא בחר לשיר את "אין לי אהבה" של שימי תבורי, וביום רביעי בשעה 21:00 נגלה האם הוא עבר את האודישן - וגם אתם תוכלו לקחת במשחק האינטראקטיבי "כוכב לייב".

כבר ניסיתם את "כוכב לייב"?

סמוך לפתיחת התכנית ייפתח כאן עמוד מיוחד בו יופיעו שמות הנבחנים במקביל להופעתם על המסך. אתם תתבקשו להצביע האם לדעתכם המתמודד "עבר" או "לא עבר" את האודישן, ואף לראות מה יתר הגולשים חשבו. לאחר שהשופטים יפסקו את דברם, תוכלו לדעת אם צדקתם ובסוף התכנית אף לצפות באחוזי ההצלחה שלכם ובמיקומכם לעומת השאר.

>> כוכב נולד בשלב האודישנים, הערב ב-21:00

>> ומה איתכם? בואו לראות איך הייתם יכולים להיראות באודישן לכוכב נולד

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: כוכב נולד   יוסי אשר  

תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן