כתבות | בית ספר למוזיקה - עונה 2

תכניות קשת
כתבות

בית ספר למוסיקה

תכניות קשת
תכניות קשת

"עילי שר כבר מגיל שלוש"

לקראת הסולו של עילי אבידני במסיבת הסיום של בית ספר למוסיקה, נפגשנו איתו ועם משפחתו בירושלים ושמענו מהם איך זה לחיות בבית שבו כולם מוסיקאים, וגילינו מהו הביצוע האהוב על משפחת אבידני

בית ספר למוסיקה | פורסם 13/03/13 14:35:54

עילי בן ה-11 הרשים את המורים מהרגע הראשון, ורק הלך והשתפר מתוכנית לתכנית. כשעילי שר את "והיא שעמדה" היה ברור לכולם שמגיע לו לשיר סולו במסיבת הסיום. פגשנו את עילי עם משפחתו בירושלים ושמענו איך זה לחיות במשפחה מוסיקלית.

בית ספר למוסיקה
עילי אבדיני ומשפחתו
צילום׃  רועי ברקוביץ'

אמו של עילי, דורית, עובדת במשרד החוץ, ואביו, שמוליק, הוא מוסיקאי. אחותו הגדולה של עילי, ירדן (19), היא חיילת וכמו כל המשפחה, גם היא מוסיקלית, וכותבת שירים. שאר האחים, אריאל (17), יהונתן (16) והאחות הקטנה נעה (9), הם תלמידי בית ספר שעוסקים, איך לא, במוסיקה.

אבא שמוליק מספר כי בבית שבו גדל היו שומעים רק מוזיקה ישראלית, ושעד היום רשת ג' היא תחנת הרדיו היחידה ששומעים בבית. אמא דורית לעומת זאת, מספרת שאהבה תמיד לשמוע את פיל קולינס, קווין והביטלס. בבית מתנגן המון אייל גולן ויעקב שוואקי.

המשפחה מספרת שכאשר עילי ביצע את "והיא שעמדה", היה זה רגע מיוחד עבורם. "ביצענו את השיר הזה יחד", הם מספרים, "זה שיר שסוגר אצלנו כל אירוע משפחתי". בני המשפחה חלקו איתנו גם את שאיפותיהם לעתיד: ירדן חולמת להיות פסיכולוגית ואריאל יודע שירצה לעסוק במשהו קשור להצלת חיים. יהונתן רוצה להמשיך במוסיקה ולהיות מעבד ומתופף, וגם נעה ועילי ירצו להמשיך ולרדוף אחר החלום המוסיקלי.

האם יש מוסיקה שמישהו מבני הבית אוהב והאחר לא?
"כן, כמעט כל בני המשפחה אוהבים לשמוע את זוהר ארגוב, למעט ירדן".

מתי בפעם הראשונה הבחנתם שיש לעילי כישרון מוסיקלי?
"בגיל שלוש בערך, כבר אז הוא שר את כל השירים מכוכב נולד 2, ששודר בזמנו"

האם יש עוד בני משפחה מוסיקליים?
"במובן, אפילו קיבלתם כמה הצצות בתכנית בה שרו את "והיא שעמדה". אבא שמוליק מוסיקאי, שר ומנגן על קלידים. ירדן כותבת שירים, אריאל שר ומנגן על אורגן, יהונתן מנגן על ארבעה כלים, נעה שרה ומנגנת על פסנתר".

איזה ביצוע של עילי הכי אהבתם בבית ספר למוסיקה?
"הנני כאן" של המורה יהורם גאון, ואת הדואט עם קרן, "ואת", זה היה מושלם.

בית ספר למוסיקה
חולה על כדורגל
צילום׃  רועי ברקוביץ'

בית ספר למוסיקה
באולפן ההקלטות הביתי
צילום׃  רועי ברקוביץ'

בית ספר למוסיקה
עילי והאחים עושים מוסיקה
צילום׃  רועי ברקוביץ'

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן