כתבות | בית ספר למוסיקה live

תכניות קשת
בוחן פתע

עונה 1

בית ספר למוסיקה

תכניות קשת
תכניות קשת

מה אתם יודעים על נעמי שמר ויאיר רוזנבלום?

בשני המופעים האחרונים ביצעו תלמידי "בית ספר למוסיקה" את הקלאסיקות של יאיר רוזנבלום ונעמי שמר, ובמהלך התכנית הוזמנו הגולשים להשתתף בבחני פתע. בעוד שאלת מגוריה של נועה הוניק העלתה אצלכם ספקות, דווקא בכל הקשור אל להקת הנח"ל הוכחתם בקיאות. רוצים לזכות בערכת Xbox? בואו להסיק מסקנות, והתכוננו לבוחן הפתע הבא

עדי גבאי | בית ספר למוסיקה | פורסם 12/12/11 13:17:05
כיתת בית ספר למוסיקה
נועה הוניק. לא זכרתם איפה היא גרה
צילום׃  רונן אקרמן

תלמידי "בית ספר למוסיקה" נמצאים בימים אלו בעיצומו של תהליך הלימודים, וגם גולשי mako ומשתתפי "בית ספר למוסיקה LIVE" לוקחים בו חלק. שני המופעים האחרונים הוקדשו לשיריהם של נעמי שמר ויאיר רוזנבלום, ומתברר כי בחני הפתע שעברתם הצליחו לאתגר אתכם במיוחד.

שתי השאלות בהן רוב הגולשים טעו היו היכן מתגוררת נועה הוניק, ומי מבין בוגרי כוכב נולד ביצע גם הוא את "חורשת האקליפטוס" ששר שלו מנשה. התשובה לשאלה הראשונה מסתתרת בעמוד התלמידה של נועה (רמלה), ומפתיע לגלות שרובכם לא זוכרים את שירי מימון מבצעת נעמי שמר.

יחד עם זאת, כמעט כולכם ידעתם שהמבצע המקורי של "עוד לא אהבתי די" הוא המורה יהורם גאון, ושלהקת הנח"ל הייתה הראשונה לשיר את "ואלס להגנת הצומח". אם זה מעודד אתכם, אז אף גולש לא הצליח לענות על כל השאלות בכל הבחנים ללא טעויות. אולי בתכנית הקרובה זה יהיה אתם?

כך זוכים בפרסים

כידוע, אם יש שאלה בתוך "בית ספר למוסיקה LIVE" עליה אתם לא יודעים את התשובה אתם יכולים לקחת רמז. בכל סיבוב אתם מקבלים שלושה רמזים חדשים, והסוד הוא לנצל אותם בחוכמה.

אז גם בימים רביעי ושבת נמשיך לחלק לכם פרסים. היכנסו לאתר mako בשעה 21:00, צפו בתכנית "בית ספר למוסיקה" והדליקו את המחשב. מי יודע, אולי בוחן הפתע הבא יהיה בדיוק בשבילכם!

בית ספר למוסיקה, רביעי ושבת בשעה 21:00

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן