כתבות | בית ספר למוזיקה

תכניות קשת
כתבות

עונה 1

בית ספר למוסיקה

תכניות קשת
תכניות קשת

שי המבר תגשים למשה פרץ את החלום?

בסיום מבחן הקבלה של שי המבר סיפר המורה משה פרץ שאולי היא תוכל להגשים לו חלום: "תמיד רציתי להפיק אלבום, ועכשיו אני רוצה לעשות את זה עבורה", סיפר. אז איך נשמעת הילדה בת ה-13 שהצליחה להרשים את הזמר המנוסה? צפו בהצצה לתכנית שתשודר ביום שבת בשעה 21:00

עדי גבאי | בית ספר למוסיקה | פורסם 24/11/11 16:41:13 

שי המבר, בת 13 מנתניה, התחילה לשיר מאז שהיא קטנה, אבל לאחרונה החלה ללמוד פיתוח קול ולהתקרב לעולם הזה. כשהגיעה אל מבחני הקבלה של "בית ספר למוסיקה" סיפרה על סוג המוסיקה שהיא אוהבת לשמוע ("את כל מה שהמורים עושים") ואפילו החמיאה לאלבום של צביקה הדר: "המוסיקה שלך מדהימה. אתה הכי טוב בעיניי", פרגנה.

שי ניסתה להרשים את השופטים עם "שיר תקווה" של מירי מסיקה, ולמען האמת הצליחה לעשות את זה די מהר. השיר השני שביצעה היה בצרפתית, קלאסיקה של ז'ק ברל, ובסיום הביצוע אפילו משה פרץ מצא זמן לוידוי: "כשאני שומע אותה שרה בא לי לרקום חלום, ולהפיק לה אלבום".

יהורם גאון: "בדור שלי ילדים היו שרים אחרת"

לא רק משה התרשם, וגם קרן פלס הצטרפה למחמאות: "יש לך עומקים ואישיות שראיתי עוד לפני שהתחלת לשיר. אני מרגישה שאוכל להרוויח מזה שאלמד אותך, ואת נהדרת בעיניי", סיפרה. "אני אפיק לך תכנית", הוסיף יהורם גאון. "בדור שלי ילד פשוט עמד ושר. היום הם באים הרבה יותר מוכנים: יודעים איך לעמוד, ואפילו שרים בשפה אחרת", הסביר.

אז לאיזו כיתה שי תצטרף, ומי המורה שיעבוד איתה? צפו בהצצה למבחן הקבלה שישודר ביום שבת בשעה 21:00.

>> חצי מהמחזור כבר בפנים: צפו בכל מבחני הקבלה

"בית ספר למוסיקה", רביעי ושבת בשעה 21:00

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן