הכתבות שמאחורי ארץ נהדרת עם איל קיציס, טל פרידמן, אלי ומריאנו, אסי כהן ונבחרת החדשות המשופרת

כתבות

עונה 8

ארץ נהדרת

תכניות קשת
תכניות קשת

מצוקת הדיור: השותפים רגע לפני האוהל

מחאת האוהלים אמנם הוציאה את האנשים לרחובות, אבל מצוקת הדיור הגיעה לשיאים כבר לפני מספר שנים כשנטע-לי, קיפוד ודובה ניסו לגור בהרמוניה בדירת חדר קטנטנה באלנבי. בואו להיזכר במערכון המלא מתוך ארץ נהדרת

שרון גליל | ארץ נהדרת | פורסם 22/07/11 16:01 
play
שלח לחבר
סגור
שתף
סגור

המפגינים במחאת האוהלים המתרחשת ברחבי הארץ אמנם הראשונים שהחליטו שהגיע הזמן לצאת לרחובות ולהפגין, אבל מצוקת הדיור היא לא עניין חדש לאזרחי ישראל.

כבר לפני מספר שנים, המצוקה בתל אביב הגיע לשיא ובעלי דירות ביקשו סכומי עתק עבור דירות שיותר קטנות ממלונת כלב. כבר אז, שלושה שותפים מאוד מפורסמים, נאלצו לחלוק דירת חדר בדרום תל אביב.

נטע-לי, סטודנטית בת 22, קיפוד (קובי), חייל משוחרר בן 25 ודובה בן 34, הם שותפים החולקים דירת חדר באלנבי במחיר סמלי והגיוני של 1900 דולר.

נטע-לי, קיפוד ודובה, יודעים שזה לא הפנטהאוז שהם חלמו עליו אבל מצליחים למצוא פתרונות יצירתיים.  הם מאמינים שצריך להפוך את ה"דפקט" ל"אפקט" והם סידרו לכל אחד את הפינה שלו בדירת החדר הקטנטנה.

קיפוד ישן ואוכל במיטה שלו מתחת לכיור, נטע-לי ישנה, לומדת ואוכלת בשולחן הלימודים שהופך למיטה מתקפלת ועוד יש מקום לחבר של קיפוד, דובה.

מעל לכל, יש להם בעל בית רגיש, אפי האיום, שדואג לכל צרכיהם. כמעט. אפילו ששמע שהם הכניסו כלב לדירה, הוא הציע להעלות בקטנה את שכר הדירה ב-200 דולר. צנוע. אז על מה אתם מתלוננים בדיוק?

בואו להיזכר במערכון המלא ובכל הפרקים של קיפוד, דובה ונטע-לי מתוך ארץ נהדרת

>> השותפים מחפשים עבודה

>> השותפים - בואו של הג'וק

>> השותפים מחפשים שותפה חדשה

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן