המערכון הנבחר

עונה 7

ארץ נהדרת

תכניות קשת
תכניות קשת

אתם בחרתם: מומי ושיראל עושים שמח

גם השבוע העמדנו לבחירה מערכונים מהתכנית האחרונה, ואתם הייתם צריכים להחליט איזה קטע הכי הצחיק אתכם. המערכון שזכה להכי הרבה קולות: מומי ושיראל מתחילים להופיע בחתונות. צפו בקטע וגם בכל המערכונים האחרים

ארץ נהדרת | פורסם 28/01/10 23:00 

מומי עושה גם חתונות

המלך של תחנות הרדיו והמוזיקה המזרחית מצא את הדרך הטובה ביותר לשבור את המחסום בין העולם שלו לשאר חלקי החברה הישראלית: אירועי השמחות.

האם מומי יצליח בטרנד החדש של הופעה בחתונות? איך יסתדרו החתן והכלה עם המנטאליות המוחצנת של מומי המלך? ומה ישיר שיראל אחרי שבירת הכוס?

צפו במומי חוגג באירועים כמו שרק הוא יודע, יחד עם הזמר המצליח שיראל.

שאר המערכונים שעמדו לבחירה:

קבוצת רכישה

האם אי פעם שמעתם על המושג קבוצות רכישה? האם אתם רוצים לדעת איך אפשר לחסוך מאות אלפי שקלים ברכישת בתים, או אפילו בניינים? מצאנו את הפיתרון המושלם עבורכם.

צפו בדרך בה מתאגדים צרכנים מכל קשת החברה הישראלית כדי למצוא את הדרך הזולה ביותר לקנות בית. החל מההחלטה על צבע הקרמיקה, דרך הכרעה בשאלות הרות גורל כמו לשים או לא לשים אינטרקום - כל הדרכים הנכונות והלא נכונות לגבש קבוצת רכישה.

קו העימות

דיירי האח הגדול מוצאים הרבה סיבות לריב אחד עם השני, כידוע. בין אם מדובר בחלוקת התקציב לאוכל או סיגריות ולמלחמות על מים חמים, לא חסרים מקרים בהם ויכוחים הופכים לעימותים של ממש.

הפעם בארץ נהדרת החלטנו לחנוך פינה חדשה: קו העימות. בכל פעם נארח זוג מוכר על מנת שיביע דעה על מגוון נושאים אקטואליים.

בתכנית הראשונה התארחו סער שיינפיין ואיילה רשף - הזוג הכי לוהט של הבית. האם הם יסתדרו מול המצלמות כמו שהם מסתדרים בנווה אילן? או שאולי, כמו בדרך כלל, יסכימו שלא להסכים? 

גבי סופר

איש המכירות הכי מצליח בישראל לא מפסיק לכבוש פסגות חדשות.

אחרי שמיצה את עולם האלקטרוניקה, מנסה גבי סופר תחום חדש לגמרי: עולם הספרים. בעזרת הטכניקות הידועות שעוברות מדור לדור מוכר גבי את מיטב יצירות הספרות העברית, ואפילו מקבל חיזוק משמעותי ומפתיע בדמות יורם קניוק, הסופר המצליח.

איך יגיבו הלקוחות הוותיקים של חנות הספרים? ומה מוכן קניוק לעשות כדי שיקנו ספר שלו?

משאל עם

הפעם יצאנו לבדוק מה חושבים האזרחים ברחוב על אחד הנושאים החמים בעולם: שילוב נשים בכל תחומי החיים.

שוביניזם, כידוע, היא לא מילה גסה וכך מרגיש גם הנציג שלנו בשטח. צפו בתגובות של עם ישראל כשהוא נשאל האם כדאי לשלב נשים בתפקידי מפתח.

רוצים לראות את הפרקים המלאים? לחצו כאן

רוצים לראות את כל המערכונים? לחצו כאן

כל מה שרציתם לשאול ופחדתם לדעת על חברי הנבחרת - לחצו כאן 

ארץ נהדרת, כל יום שישי בשעה 21:15

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן