המערכון הנבחר

עונה 7

ארץ נהדרת

תכניות קשת
תכניות קשת

שאולי וסנדי בר במערכון הנבחר שלכם

שאולי יוצא לדייט ופוגש את סנדי בר זה המערכון שהכי הצחיק אתכם השבוע. צפו בקטע ובשאר המערכונים שעמדו לבחירה: התור של עם ישראל, גבי סופר זול, הרנטגן, שיראל ומומי בכלא והמקפלות עוברות למחלקה חדשה

ארץ נהדרת | פורסם 21/03/10 11:31:07  | עודכן 27/03/10 17:52

אביר הנשים ואיש העולם הגדול שאולי החליט לנצל את רשת האינטרנט עד הסוף. בעזרת טכניקות מיוחדות השמורות לו הוא מצליח להשיג דייטים עם הנשים הלוהטות במדינה, ולא מוותר על שום אופציה.

במסגרת חיפושיו אחר האשה המושלמת שאולי שלנו לא מתפשר, ואפילו סנדי בר לא גורמת לו למצמץ: צפו בדייט הכי לוהט בארץ.

תור ישראל

אוואטר גרם לאנשים לישון ברחוב, או לפחות במכונית, רק שיהיה כמה שיותר קרוב לבית קולנוע תלת מימד. רשת האופנה H&M יצרה פקקים בעזריאלי שלא נראו בתל אביב מאז שהגיעה מקדונלד'ס לארץ. איקאה בראשון לציון הביאה אזרחים מצפת ומאילת לחזות בפלא, וכל זה בלי להזכיר את חומוס אכרם שהפך את רחוב שינקין לרלוונטי כאילו אנחנו בימי שנות התשעים העליזים.

אז למה כל זה כל כך מטריד אותנו? כי אנחנו ישראלים. התור שלנו תמיד ייראה אחרת מאשר כל מקום אחר בעולם, נדאג שכולם ישמעו מה יש לנו להגיד ואם אפשר על הדרך גם להסתכסך עם השכנים אז למה לא.

גבי סופר זול

השיגעון סביב הקניות לפסח מתחיל עוד הרבה לפני שסימני האביב הראשונים מגיעים לפתחנו. אם עד השנים האחרונות חשבנו שחג המצות מעייף אותנו בגלל הניקיונות, הגיעו רשתות המזון וקבעו מאזן תשישות חדש.

כל רשת מבטיחה את המחירים הזולים ביותר בתנאים הטובים והנוחים בארץ, אך ברוב המקרים אנחנו מגלים שהמציאות לא כל כך דומה לפרסומות.

גם גבי סופר החליט לקחת חלק בחגיגה, ולהשוות בין הרשת שלו "גבי סופר זול" לרשת המתחרה. זה אמנם לקח כמה שעות טובות של צילומים, אך בסוף הוא הצליח להשיג את התוצאה הרצויה.

הרנטגן

תופעת הרבנים - או יותר נכון בכירי המשק, הצבא והמשטרה שעומדים בתור כדי לקבל מהם ברכה - הולכת ומתעצמת משנה לשנה. מה שהתחיל במקובל שמזמין את מאמיניו לביתו ועוזר לאנשים בכל הגילאים הפך כבר מזמן לשיטפון של רבנים שמתחרים ביניהם למי יש עדת מעריצים מפוארת יותר.

ג. יפית הייתה מהראשונות לזהות את כוחו של הרב יעקב איפרגן, הידוע בכינוי "הרנטגן", ואחריה הגיעו שועי המדינה, החל משר המשפטים ועד נוחי דנקנר.

אך מה באמת כוחו של "הרנטגן", ומאיפה הוא שואב את כל המידע? זה הזמן לחשוף את העובדות.

שיראל ומומי בכלא

השדרן הכי מצליח של "רדיו לב המרינה" חשב שהוא כבר ראה הכל, אבל המעצר המתוקשר של קובי פרץ ערבב מחדש את הקלפים. עכשיו מומי נמצא באבו כביר, כשאיתו באגף כל הכוכבים הכי גדולים של עולם המוזיקה הים תיכונית וכמובן גם שיראל.

בראיון מיוחד לאיל קיציס הם מספרים מה קרה: המשטרה הגיעה בצהריים והשפילה את שניהם לעיני האנשים הקרובים להם, והם בכלל לא מבינים מה הם עשו לא בסדר. למה נטפלים מהרשויות דווקא למומי ושיראל? רק בגלל שהם לא הפרישו 50% מההכנסות למדינה? צפו בקיציס מסביר להם על מס הכנסה, ושומע שלפחות המוזיקה שומרת בשבילם על מצב הרוח.

המקפלות עוברות לילדים

ג'ני ונופר מחנות הבגדים הכי מגניבה בקניון לא מאמינות שזה קורה להן: מעבירים אותן למחלקת הילדים.

למרות שאף אחת מהן לא מתכננת להביא ילדים בקרוב, ובעיקר בגלל החג המתקרב אלינו בצעדי ענק, מנסות עכשיו המקפלות תחום חדש. כמו כל המחלקות האחרות בהן הן עברו, גם כאן הלקוחות הם אלו שסובלים הכי הרבה.

זה מתחיל בריקוד חדש שמתאים את עצמו לגודל המזערי של הבגדים הקטנים, ממשיך באמא שבאה למצוא חולצה עבור הבת שלה ובאבא שנתקע בשנות השמונים ונגמר באורחים מיוחדים: אנסטסיה מיכאלי והילדים שלה שדואגים שהמקפלות יעבדו קצת יותר קשה מבדרך כלל.

רוצים לראות את כל המערכונים מהתכנית?

רוצים לראות את הפרקים המלאים של ארץ נהדרת?

כל מה שרציתם לשאול ופחדתם לדעת על חברי הנבחרת - לחצו כאן 

ארץ נהדרת, כל יום שישי בשעה 21:15

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן