האתר הרשמי של האח הגדול - הכתבות | mako

תכניות קשת
כתבות

האח הגדול

תכניות קשת
תכניות קשת

"ההורים של לבנה בכו כשראו את הריב"

משפחתה של לבנה זוהרים מרוצה מעזיבתו של רוני מיילי את הבית ומקווה שמעתה בתם האהובה תתחזק ותגיע עד לגמר הגדול. "הריב הזה גרם למשפחה להתחזק ולהיות גאים בלבנה עוד יותר", אומר אחיה

יפעת הללי אברהם | mako | פורסם 20/05/13 22:30
לבנה זוהרים ואביה
לבנה עם אביה. תומך בה ברשתות החברתיות

ראובן גוגמן, אביה של לבנה זוהרים שחולה במחלת ניוון שרירים קשה, עוקב כל העת אחר בתו ומוקדם יותר היום שפך את ליבו בעמוד פייסבוק מיוחד שפתח עם תחילת התכנית בשם "ראובן זוהרים גוגמן". "לבנה את האור של הבית, הם לא שווים את הדמעות שלך. גילי ואבא שלו הומופובים וגזענים".

גם הדחתו של רוני מיילי הערב לא הצליחה להרגיע את האב ומשפחתו. "אדם נמדד בכעסו וכנראה שהיה צריך את הכעס הזה כדי לחשוף את הפרצוף האמתי והמכוער שלו. כבר אז, בהתבטאות הגזענית שלו נגד טהוניה, הוא היה צריך ללכת.

אביה, אחיה ואמה של לבנה צפו בביתם בהודעה של אסי וארז והיו מרוצים כשראו את רוני יוצא מהבית. "באופן כללי כמשפחה אנחנו חושבים שנחצו קווים שאסור לחצות אותם", הם אומרים, "דווקא הריב הזה גרם למשפחה להתחזק ולהיות גאים בלבנה עוד יותר".

אחיה מודה שהוריה של לבנה בכו כשראו את המריבה הגדולה ולקחו את זה קשה. "כן, הם ממש בכו, זה לא כיף לראות דבר כזה על המרקע. לדעתנו אסור היה להפריד בין גילי לרוני, שניהם באים מאותו בית עם אותם ערכים. אחד מצליח להסתיר את זה טוב יותר והשני פחות. אתמול זאת הייתה הצגה משותפת".

הופתעת לראות דווקא אותה בעין הסערה?
"כן. צר לי שהיום במרכז העניין עומדת המיניות והזהות המינית של לבנה כי זה לא מרכז חייה. היא לא מייצגת רק את זה. היא נשמה טובה, כל מי שמכיר אותה יודע מי היא ומה היא וככל שיעבור הזמן אנשים יכירו אותה וילמדו אותה. כבר עכשיו אנחנו רואים שהאהבה אליה הולכת וגוברת וחבל לנו שהמיניות שלה עכשיו הפכה למרכז העניין. זה לא מה שהיא רצתה לייצג, כבר מזמן היא לא מתעסקת בזה".

מה דעתך על התגובה שלה?
"אני מבין שגם היא הייתה בסערת רגשות וכמה הסיטואציה המורכבת והרגשות גועשים. האינטריגות הופכות לחריפות יותר. בתוך כל הדבר הזה התגובה של לבנה הייתה יחסית מאופקת והיא השתדלה שלא להיגרר אחרי הפרובוקציה שלהם".

כל הסיפור יעזור לה להתקדם במשחק לדעתך?
"לא, היא הייתה מאוד פופולארית עוד לפני זה. היה קונצנזוס לגביה והיא הייתה אהודה. היא לא הייתה צריכה את הריב הזה כדי להיבנות, הם היו צריכים את הריב הזה. מתחת לכל החזות שלה, מסתתרת שם אישה ואת זה שכחו שם. יש לה נפש עדינה והחיצוניות שלה מטעה לגבי הפנימיות שלה".

>> לליהיא גרינר יש בת בבטן?

mako בידור בפייסבוק, בטוויטר, באינסטגרם ובגוגל +

רוני מודח מבית האח הגדול
הריב המדובר. השתדלה לא להיגרר לפרובוקציה

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם

בואו להיות כתבי השטח שלנו

תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן