האתר הרשמי של האח הגדול - הכתבות | mako

תכניות קשת
כתבות

האח הגדול

תכניות קשת
תכניות קשת

בעלה של דורין סגול פורץ בבכי: "הייתם צריכים להזמין לי אמבולנס"

בבוקר שאחרי כניסת הדיירים לבית האח הגדול, ליאור סגול, בעלה של דורין ומירי צאיג, אחותה של ענת הגיעו להתארח בתוכנית הבוקר. איך עברה עליהם הצפייה בפרק הפתיחה, מה הם חושבים על דיירי הבית, ומדוע ליאור פרץ בבכי? צפו בקטע המלא מ"הבוקר של קשת"

האח הגדול | פורסם 06/05/13 11:55:52 

בעלה של דורין סגול, ליאור, התארח בתוכנית הבוקר של קשת וסיפר על החוויה מערב הצפייה: "אתמול הייתם צריכים להזמין לי אמבולנס, אני קרסתי". כשהחל לשחזר את חווית הצפייה, לא יכול היה לעצור את הדמעות, ופרץ בבכי. "זה היה תהליך ארוך, שמרנו את זה בסוד הרבה זמן, זה היה קשה", הוא הסביר.

יחד עם ליאור הגיע לתוכנית גם אחותה של ענת צאיג, מירי. "אני בחרדת מוות מהסיפור הזה", היא מספרת, "ענת היא הבנאדם האחרון שהייתם חושבים שיכנס לבית, היא כל כך חרדה לפרטיות שלה". מירי אמרה שהיא מקווה שהקהל בבית יצליח להתחבר לאחותה, ולכך הגיב ליאור: "אני כבר אוהב אותה".

בנוסף, עוד בת משפחה שהייתה אנונימית עד אמש, קיבלה הבוקר חשיפה. בתכנית הבוקר של שי ודרור ב"רדיו ללא הפסקה", מקיימים השניים כל בוקר שיחה מפתיעה עם מי שהוא "שיחת היום". הבוקר הם בחרו לצלצל למיכל לוי, אשתו של אבי "לד זפלין" לוי, הדייר הראשון שנכנס אתמול לבית. האזינו לשיחה בהפתעה של שי ודרור למיכל

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן