אלבום תמונות מסביב לעולם | mako חופש

חופש

חופש

8 מקומות משגעים שהתיירים עדיין לא הציפו

עוד לא בחרתם יעד לקיץ? נמאס לכם מכל המקומות המוכרים, הטחונים לעייפה והמפוצצים בתיירים? קבלו כמה מקומות שכנראה יציתו את הדמיון ואת חדוות הטיולים שלכם

mako חופש | פורסם 23/03/16 07:05 
חוף באי קו רונג, קמבודיה
חוף באי קו רונג, קמבודיה|צילום: Aleksandar Todorovic, Shutterstock

קו רונג, קמבודיה. האי הזה הוא ללא ספק פסק זמן קל מהציוויליזציה. יש פה שקט, כפרי דייגים והמון המון ים מהממם. כמו תאילנד, רק לפני שהתמסחרה והפכה למפלצת תיירות.

מיאנמר
מיאנמר|צילום: Stephane Bidouze, Shutterstock

מיאנמר. אם כבר ציינו את תאילנד, זה זמן טוב להזכיר את מיאנמר השכנה, הידועה גם בשם בורמה. התיירות במדינה הזאת מתפתחת באופן מפלצתי - לכן זה הזמן לנסוע לשם לפני שכולה תהיה מפוצצת מתיירים.

חוף פונטה דל דיאבלו, אורוגוואי
חוזה איגנסיו, אורוגוואי|צילום: Ksenia Ragozina, Shutterstock

חוזה איגנסיו, אורוגוואי. המקום הקטן והשקט הזה, שמונה רק כ-300 אנשים, הופך להיות מוקד תיירות מרכזי בחודשי החורף (שבדרום אמריקה זה אומר - קיץ). בינתיים רק מקומיים וסלבס מגיעים לשם, אולי כדאי שגם אתם. 

בוסן, דרום קוריאה
פוסן, דרום קוריאה|צילום: KYTan, Shutterstock

פוסן, דרום קוריאה. העיר הזאת מוכרת גם כ"בוסן" והיא עיר הנמל הגדולה ביותר בקוריאה. אמנם סיאול היא העיר המוכרת ביותר במדינה הזאת, אבל מי שמחפש עיר מעניינת לא פחות ומתויירת הרבה פחות - ימצא בפוסן את מבוקשו. עיר מודרנית עם מקדשים מרשימים, מוזיאונים ועוד.

רואטן, הונדורס
רואטן, הונדורס|צילום: GTS Productions, Shutterstock

רואטן, הונדורס. מכירים קרוזים שעוברים בקריביים? אז רואטן הוא אחד המקומות בהם עוצרים, ואפשר להגיד שהוא משגע לא פחות משאר האיים הקריביים המוכרים. חובבי צלילה כבר ממזמן שמעו על השוניות המושלמות של האי. 

יורק, אנגליה
יורק, אנגליה|צילום: Barnes Ian, Shutterstock

יורק, אנגליה. העיר הזאת שמה את ה"אולד" ב"יורק". זאת עיר מוקפת חומה במחוז צפון יורקשייר שבצפון אנגליה, שמשקפת בדיוק את הנוף האנגלי הטיפוסי. היא לא מתויירת כמו לונדון, אבל אי אפשר להגיד שהיא שוממת - יש בה פאבים, מוזיאונים, כנסיות ורחובות אנגליים מקסימים.

קפ, קמבודיה
קפ, קמבודיה|צילום: Galyna Andrushko, Shutterstock

קפ, קמבודיה. עוד יעד קמבודי ברשימה. בתחילת המאה הקודמת, המקום הזה היה פופולרי במיוחד בקרב האליטה הצרפתית שהתגוררה בקמבודיה. כיום עיירת הנופש הזאת לא ניצבת בחוד החנית של המקומות המתויירים בקמבודיה - אבל תוך כמה שנים היא תגיע לשם.

פוליה, איטליה
פוליה, איטליה|צילום: GoneWithTheWind, Shutterstock

פוליה, איטליה. פוליה מוכרת בעיקר כ"מקום הזה בעקב של המגף האיטלקי", אבל כבר שנים היא יעד נופש מועדף על המקומיים. רגע לפני שכולם מגלים אותה (יש כבר טיסות מישראל לשם), זה זמן טוב להכיר את המחוז הים תיכוני הזה.

>> כל, אבל כל מה שיש לעשות בחופשת פורים
>> זו בקתה או מלון? כך או כך, תרגישו שם הכי בבית

תגובות סגור

...טוען
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן