תמונות

הפקת אופנה במגזין אל 4
איזה שיר תבחר חן לוי?(mako)
"המסגרת שלא מאפשרת לעבוד מחוץ לפנימייה ולחסוך כסף". חן לוי

הזמרת הצעירה חן לוי, יוצאת "הכוכב הבא", מנסה לעשות צעד ראשון בקריירה שאחרי הריאליטי, חמישה חודשים אחרי שכיכבה על המסך עם שירים כמו "עץ ירוק מפלסטיק", "היום", "ציפור קטנה בלב" וכמובן "חומות חימר".

לוי פועלת כדי לגייס כסף מהקהל לצורך הקלטת שיר ראשון. לצורך כך העלתה לוי עמוד ב"הד-סטארט", אתר גיוסי הכספים, ובו היא מבקשת סיוע במימון הקלטות סינגל הבכורה שלה. לדבריה, כתלמידה בת 17 בפנימיה לנערות בסיכון, אין ביכולתה לעבוד ולחסוך כסף, למרות שלדבריה היא מופיעה פה ושם. גם לא נמצא המשקיע שישקיע בה סכום שיאפשר לה לפרוץ.

ניתן לתרום לחן לוי בין 50 ל-800 שקלים. 50 שקלים יקנו לכם עותק של הסינגל עם הקדשה אישית. ב-200 שקלים תזכו ששמכם יוזכרבתוך עטיפת הסינגל, ב-400 שקל לוי תקליט שיר אישי במתנה למי שאתם רוצים, וב-800 שקל היא תגיע אליכם הביתה להופעה פרטית של ארבעה שירים.

פנייה נרגשת לקהל

וכך היא כותבת: "אני חן לוי, בת 17, בוגרת 'הכוכב הבא', רוצה להוציא סינגל ראשון. השנה לראשונה עליתי על במה והתנסתי מול קהל וטלוויזיה. הביצוע המוכר שלי בתוכנית הוא "חומות חימר". עברתי חוויה מטורפת ששינתה את האמון שלי בעצמי והשאירה בי טעם של עוד. אני מאוד רוצה להתחבר לעולם המוזיקה ולהוציא שיר ראשון (לשחרר סינגל).

"השאיפה שלי היא להמשיך ולהתעמק בעולם המוזיקה, ולפתח סגנון משלי. אני כותבת שירים ומלחינה אותם. ובעיקר נהנת לשיר. הייתי רוצה להתפתח ולהצליח כזמרת ולתת גוון חדש בעולם המוזיקה. אני מופיעה בכל מיני מקומות כמו אירועים, מועדונים, מופעי חימום ובטקסים שונים.

"אבל לצערי אין לי את סכום הכסף הנדרש לכך, אני בת 17, וגרה בפנימייה לנערות בסיכון כבר ארבע שנים, מסגרת שלא מאפשרת לעבוד מחוץ לפנימייה ולחסוך כסף. הכסף שתתמכו בי ישמש להלחנת השיר, לעיבוד מוסיקלי, לשעות אולפן, להפקתו ולשיווקו, אין ביכולתי לגייס את סכום הכסף לכך ולכן אני מבקשת את עזרתכם, אני מאוד רוצה להתחיל לעבוד וליצור.

"המוזיקה שינתה את חיי. אני יותר מאמינה ובטוחה בעצמי, אני מצליחה לבטא את עצמי דרך השירים שאני כותבת ושרה, ומאז התוכנית גם את המחשבה שלי לעתיד. במהלך חיי שאפתי להרבה מקומות ובעזרת כוח רצון הצלחתי להגשים חלק מהרצונות שלי. היום אני מרגישה שיש לי את הכוחות להגשים גם את החלום שלי, לשיר. אשמח אם תעזרו לי לגייס את הסכום ולהגשים את החלום".