באיזה שבוע את?
היום: 4 שבועות + 3 ימים תאריך לידה משוער
תשעה חודשים

מחקר: יותר ויותר בתולות נכנסות להריון

אין תאריך מתאים יותר מחג המולד שמציין את לידתו של ישו מרחמה של מריה -בתולה זכה שהרתה מרוח הקודש – כדי להציג את המחקר הבא, שטוען כי חצי אחוז מהצעירות ובנות העשרה שיולדות בארה"ב טוענות כי הרו מבלי לאבד את בתוליהן. איך זה אפשרי? ההסבר בפנים

רוני שגב | 9 חודשים | פורסם 25/12/13 09:43:55

בתולה
האם בתולות יכולות להיכנס להריון?
צילום׃  jupiter images
דומה שאין כבר דבר שבאמת יוכל לגרום לנו להלם, התרגשות או זעזוע יתר על המידה ב-2013: הצצה מהירה בעמוד הראשי של האתר, מציגה לנו סיפור בחורה שחתכה את האוזניים שלה כדי להיראות כמו אלפית;  בתול במשקל 200 קילו כמעט והרג את הפרטנרית שלו בסקס הראשון ויש גם את זאת שהשאיפה שלה בחיים היא להיות הכי שמנה בעולם. אבל הנה, אנחנו מגלות, שיש בכל זאת ידיעות שמגובות במחקרים שמצליחות לגרום לנו להשתאות: מסתבר שיותר ויותר בתולות נכנסות להריון. או לפחות הן טוענות שלא עשו דבר בטרם מפגש הביצית עם הזרע. הכיצד?

"מעולם לא קיימנו יחסי מין כדי להתעבר"

ובכן, בהחלט ייתכן כי הגורם לדיווחים נעוץ יותר בפחד מתגובת ההורים מאשר באמונה דתית יוקדת ובמעשי נסים, אולם גם בבדיקה חוזרת גילו החוקרים כי הנערות והנשים הצעירות דבקות בגרסתן, וטוענות בתוקף כי לא קיימו יחסי מין וגינאליים מלאים כדי להתעבר. 

"בהתחלה חשבנו שבטח משהו בטבלאות שלנו השתבש", אמרה איימי הרינג, ביו-סטטיסטיקאית באוניברסיטת צפון קרוליינה שנטלה חלק בסקר שגילה את הממצאים המפתיעים. הסקר הקיף 7,870 נשים מרחבי ארה"ב. 45 מהן – כמחצית האחוז – לא סטו מגרסתן הראשונית, והצהירו שוב ושוב כי לא קיימו יחסי מין לפני שהרו וילדו. "אחרי שווידאנו שוב ושוב שהן לא מתבדחות, ובאמת משוכנעות שילדו מבלי לקיים יחסי מין, החלטנו שמדובר בחומר מצוין לגיליון חג המולד של British Medical Journal (כתב עת רפואי מפורסם), הגשנו את המחקר – והוא אכן פורסם בגיליון האחרון. 

גבר ישן במיטה, אישה ערה. סקס. זוג
ייתכן שהן סבורות שמשגל נסוג לא נחשב ליחסי מין
צילום׃  realsimple.com
מבלי לפגוע באמינותן של מי מהיולדות הבתולות, המדע טרם גילה לידת בתולין אצל אישה (שלא באמצעות הפריית מבחנה או הזרעה). "אנחנו כמובן מודעים לכך שהדבר לא אפשרי מבחינה פיזיולוגית", אמרה הרינג, "אולם מה שמעניין הוא ההתעקשות של אותן בנות על הגרסה, חרף העובדה שהסקר נערך בעילום שם והיה אנונימי לחלוטין – לכאורה, לא הייתה להן סיבה לשקר, וכנראה שהן ממש מאמינות בסיפור של עצמן".

באופן מעניין למדי, רוב "תינוקות הפלא" – 60% ליתר דיוק – הם בנים, ורק 40% מהנסים הגלויים התגלמו בבנות. "אנחנו לא ממש בטוחים למה השוני הזה מהתפלגות הזכרים והנקבות בלידות הרגילות, אבל בהחלט יהיה מעניין לבדוק אם יש קשר", הוסיפה הרינג. 

כשהתבקשה לשער מה גורם לצעירות להאמין באמונה יוקדת כל כך כי הרו מבלי לקיים יחסי מין, הסבירה הרינג כי ככל הנראה ההגדרה של אותן בנות לקיום יחסים שונה מהמקובל. "ייתכן שהן סבורות שמשגל נסוג לא נחשב ליחסי מין – אבל למעשה, זה מין לכל דבר, וגם אמצעי המניעה הגרוע בעולם ככל הנראה", סיכמה.

>> האקסית של קניה ווסט נותנת פייט לקים
>> צילומי הלידה שישאירו אתכם פעורי פה

הריון יפה לך: הצטרפי לעמוד הפייסבוק של תשעה חודשים

 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: בתולות   סקס   הריון   לידה  
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן  
 
השורה התחתונה