באיזה שבוע את?
היום: 4 שבועות + 3 ימים תאריך לידה משוער
תשעה חודשים

"תשירו חזק כדי שהתינוק שלי ישמח"

פרגי עשתה את זה בטוויטר, ביונסה בהופעה וטורי ספלינג עטפה את המקלון בסרט אדום: כשסלבריטאית מתבשרת על הריון, כנראה שאין לה ברירה אלא לצעוק את זה לעולם. אז איך כוכבות הוליווד מבשרות את בואו של הצאצא? הכי גדול, הכי קיטש, הכי המוני

רוני שגב | 9 חודשים | פורסם 28/03/13 20:51:28

פרגי ילדה
פרגי הילדה, ג'וש הילד, ומה יצא: הריון
צילום׃  twitter
קצת כמו הצעות נישואין, הדרך שבה מבשרים על הריון מלמדת הרבה על בני הזוג. יש מי שילך על הפקה מטורפת, עם חולצות שיודפסו במיוחד לרגל המאורע, מצגת אור-קולית מהאולטרסאונד הראשון ומזכרות למשתתפים, ויש מי שילחו SMS  "אמא, אני בהריון". גם לסלבס יש שלל דרכים לבשר על ההריון לעולם ולמשפחתם הקרובה (לא תמיד בסדר הזה, אגב). מחלקם בהחלט יש מה ללמוד, מאחרים כדאי ללמוד בדיוק מה לא לעשות – ובכל מקרה, מעניין לראות איך עושים את זה בהוליווד.

פרגי.
חלוקת התפקידים הייתה ברורה: פרגי על טוויטר, בן הזוג ג'וש דוהמל על הפייסבוק והשמחה רבה. השניים העלו לרשתות החברתיות תמונה שלהם כפעוטות, והודיעו כי בקרוב יצטרף תינוק נוסף למשפחה, בצירוף ההאשטאג רב המשמעות #mylovelybabybump. עם כזו בעיטת פתיחה, אפשר רק לדמיין איך ישיקו בני הזוג המאגניבים את התינוק שיוולד להם הקיץ.

הילארי דאף.
הבלונדה המזמרת שיחקה בחורה קלת דעת בכל כך הרבה סרטי-לוקרים, עד שהדמות הופנמה היטב. בראיון בתכנית של אלן ד'גנרס סיפרה דאף כי כאשר ראתה את צמד הפסים היא איבדה את היכולת לדבר, רצה למקלחת וצרחה לבעלה: "OH MY GOD", עד שהבין מה היא רוצה. לא הכי מבריק או מקורי, אבל בהחלט אותנטי.

ביזי פיליפס.
אולי כי זה הריון שני, אולי כי היא פשוט קולית מדי בשביל לעשות מזה עניין, אבל הודעת ההריון של ביזי פיליפס הייתה לקונית אך אפקטיבית: היא פשוט העלתה לפייסבוק ולטוויטר צילום של מקלון עם תוצאה חיובית וכתבה "ובכן, זה קרה".

קים קרדשיאן
מי היה מאמין שדווקא קניה יחשוף את הבשורה הגדולה מכל? קים קרדשיאן
קים קרדשיאן.
כמה אירוני שמלכת התשומי לא הייתה זו שבישרה לעולם על ההריון שלה, אלא דווקא בן זוגה קניה ווסט. במהלך מופע שלו באטלנטיק סיטי הוא ביקש מהקהל להריע לקים ההרה והמופתעת, וגם אם התרגיל היה מתואם איתה, הרי שמדובר בגניבת פוקוס בוטה במונחים של הקרדשיאנית.

טיפאני טיסן.
ואלרי הביץ', תפקיד חייה של טיסן ב"בוורלי הילס 90210", בוודאי הייתה חושבת על משהו גרנדיוזי יותר, אבל טיסן החמודה דווקא הלכה על בשורה צנועה ואינטימית. מכיוון שהיא ובעלה היו במרחק כמה שעות טיסה זה מזו כשגילתה על ההריון, היא חיכתה עד שידברו בסקייפ, כדי לראות איך הוא מגיב, ואז בישרה לו שהם עומדים להפוך להורים.

טורי ספלינג.
פרס ההודעה הקיטשית ביותר מוענק בזאת לטורי ספלינג, שתזמנה את בדיקת ההריון ליום האהבה, הניחה את מקלון הפיפי בקופסה עם סרט והגישה אותו לבעלה במתנה בדייט רומנטי. הבה נקווה שהיא זכרה לנגב היטב את המתנה לפני שארזה אותה.

 גוון סטפני.
קצת פחות היסטרית מההודעה של ביונסה, אבל עדיין דיוואי מאוד. בזמן הופעה, במקום "שירו איתי ניצנים" המסורתי, ביקשה הסולנית לשעבר של נו דאוט מהקהל: "תשירו חזק, כדי שהתינוק שלי ישמע!".

ביונסה בהריון
כן, זה נכון - אני בהריון. יאללה כפיים! ביונסה
צילום׃  getty images
ביונסה. 
כיאה לדיווה הבלתי מעורערת של העולם, ביונסה בישרה על ההריון שלה בענק, בדרמטיות ובחן. במהלך הופעה אינטנסיבית בטקס פרסי MTV  היא פתחה את הז'קט בתנועה מודגשת, וליטפה את הבטן ליטוף מעגלי, רך ורב משמעות. מאז היא כבר הפסיקה ללדת ולחגוג לתינוקת יום הולדת שנה גרנדיוזי, אבל קשה לחשוב על סלב שתתעלה על ההודעה הגאונית הזו.

ג'ניפר לופז.
 הודעת ההריון של ג'יי-לו נראית קצת עגומה עכשיו, לאור העובדה שהשחקן המשני בה משחק בימים אלה את תפקיד האקס הממורמר בחייה של הכוכבת, אבל בזמנו זה דווקא היה רומנטי. בהופעת סיום של סיבוב ההופעות שלה, עלה בעלה מארק אנתוני לבמה, כרע ברך ונישק את בטנה, בעוד ג'יי לו ההורמונלית בישרה לקהל בדמעות התרגשות שהם מצפים לתינוק משותף.

קייט מידלטון והבטן
בשורה ממלכתית ומשמימה. קייט מידלטון
קייט מידלטון.
 ההודעה של הנסיכה קייט אמנם הייתה לקונית, משעממת וקורקטית כמו שרק הודעה בריטית יכולה להיות, אבל עדיין זכתה לסיקור הכי נרחב של הריון מאז ומעולם. אחרי שאושפזה עם הקאות חמורות הודיעו דוברי משפחת המלוכה כי קייט הרה, וצפוייה להישאר בהשגחה מספר ימים עד שתרגיש טוב יותר. מאז כבר הספיקו להיכתב מיליוני מילים, להתפרסם מאות אלפי תמונות, אחות אחת אפילו שילמה בחייה על ההיסטריה התקשורתית – ויש להניח שמדובר רק בהקדמה חיוורת של סיקור הלידה והתינוק/ת הטרי/ה. 

>> בדיקות בהריון: עם הבן זוג או בלי?

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: הריון   הוליווד  
 
השורה התחתונה