אומנה

מה שקורה באילת VIP - צוות הבידור | ערוץ 24

צוות הבידור

מה שקורה באילת

24

מוזיקה
 
מוזיקה

הכירו את שני יצהרי

היא מופיעה מגיל 11, מאמינה שאף אחד לא שווה את הדמעות שלה, ומודה שהייתה יורדת לאילת אחרי הצבא אם לא הייתה מתפרסמת ישר. עכשיו היא רק צריכה ללמוד להיות פחות קשה עם עצמה ושני יצהרי תהיה מרוצה

מה שקורה באילת VIP | פורסם 26/06/13 10:33:52

משהו שאף אחד לא יודע עלייך: אני מכורה לתשחצים, בולעת חוברות שלמות כמו מים.

מתי הבנת שאת רוצה להופיע על הבמה? כשהייתי בת 10. צפיתי במשדר המרכזי של יום העצמאות ואני זוכרת את הכמות המטורפת של הקהל במקום, את הזמרים והלהקה צבאית שהופיעה. ההופעה העבירה לי בגוף תחושה בלתי ניתנת לתיאור, אמרתי לעצמי באותו רגע - ״זו האהבה שלי, וזה מה שאעשה בחיים״.

מתי הייתה הפעם הראשונה שהופעת על במה: כיתה ה', בית ספר מרחבים, ראשון לציון, טקס תחילת שנה. נבחרתי לשיר דואט עם המחנכת. עמדתי על הבמה, רעדתי בכל הגוף וחשבתי שאני מתה.

מוטו לחיים: ״חליק עם הבכי יא בינתי - אף אחד לא שווה ת'דמעות -כפרה!״. כמה שזה נשמע הזוי, במילים אחרות המוטו הזה באמת מתאר משהו שאני הולכת אתו כל החיים. על מה ולמה להיות עצוב? מה/מי שווה את זה? זה גם עושה קמטים, לא חבל?!

תפקיד החלומות: תפקיד בסרט או בהצגה זה משהו שתמיד-תמיד עניין אותי. התפקיד שהכי יאתגר אותי יהיה תפקיד של בחורה מרשעת מהגיהינום!

נאמבר אהוב: זה כמו שישאלו אותי את מי אני אוהבת יותר: את אבא או אמא. לכמות השירים שיש בעולם אין מספר בכלל! יש כל כך הרבה שירים שאני אוהבת לבצע, מכל כך הרבה סגנונות מוזיקליים. הרפרטואר בראש שלי עולה על גדותיו.

שומעת בבית: הייתם צריכים לשאול לאיזה סגנון מוזיקלי אני לא מאזינה בבית. מזרחית, ים תיכוני, אתני, רוק ישראלי, פופ לועזי, רוק, קלאסיקות, אר.אנ.בי - להמשיך?

פרפורמר מוערך: אני תמיד מספרת שבניגוד לילדים אחרים (ילדים נורמליים), מעולם לא הערצתי מישהו מסוים. מעולם לא היו לי פוסטרים על הקיר - אולי של הספייס גירלס לתקופה קצרה - ומעולם לא ביקשתי חתימה מאף מפורסם. הייתי ילדה מאוד ביישנית, לא היתה בי את ה״גרופיות״ הזו.

איך הגעת לצוות הבידור? מאז ומתמיד צוות בידור מאוד עניין אותי. זה הווי מהמם וחשוב בכל בית מלון. אם לא הייתי מתפרסמת מיד אחרי הצבא שלי, כנראה שהייתי מצטרפת לאחד כזה.

איך הייתה השהייה באילת? כמו לשים ילד קטן בלונה פארק! התכנית הזו בדיוק בשבילי. חולה על אילת, כל החיים אהבתי את אילת, יש משהו באווירה שם שאי אפשר להסביר. פשוט כיף!

חיי לילה, אילת או תל אביב? ראשון לציון!

איך היה המפגש עם האורחים בבית המלון? קיבלתי אהבה אינסופית מהאורחים. הבנתי באמת כמה אנחנו עם חם שאוהב לעשות חיים. הם מאוד פירגנו וחיזקו אותי. אין כמו הקהל.

עם מי מחברי הצוות הכי נהנית לעבוד? במקרה הזה למזלי נפלתי על צוות הורס! באמת שאהבתי לעבוד עם כל אחד ואחת מהם. לא היה אחד בצוות שלא אהב את הבמה ונתן מעצמו המון.

מה למדת מחברי הצוות שלך? שאני חייבת להפסיק להיות קשה עם עצמי ולפרגן לעצמי לפעמים. די עם הביקורתיות העצמית המטורפת הזו!

לטוב ולרע, עם מי מחברי הצוות היה הכי מאתגר לעבוד מבחינתך? הכי מאתגר בעיניי היה לעבוד עם עוז מורג. הבן אדם גאון ולמדתי ממנו המון. אני מאוד מודה לו על זה.

ממה הכי נהנית במהלך החוויה: הכי נהניתי מהפעילות עם הילדים. חולה על ילדים... הכי לולי. כמעט אימצתי שם כמה!

מה למדת על עצמך במהלך החוויה? מכל החוויה הזו למדתי שאני באמת מסורה לבמה ואוהבת אותה. בנוסף, למדתי שאני מאוד-מאוד קשה עם עצמי, אני יכולה להיות האויב הכי גדול שלי. קצת לשחרר ולטפוח לעצמי על השכם.

רגע שיא ורגע שפל: רגע שיא היה כשקיבלתי תפקיד מרכזי. רגע שפל הגיע כשעמדתי על הבמה בלי קול. בא לך למות באותו רגע.

איך את מסכמת את החוויה? חוויה מתקנת לגמרי. זה אחלה שיעור לחיים. כשתצפו בתכנית תבינו בדיוק על מה אני מדברת.

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
שני יצהרי
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן