ארומה

סופר נני עם מיכל דליות - כל הכתבות

בית ומשפחה
כל הכתבות

סופר נני

בית ומשפחה
בית ומשפחה

"ואז התהפכו לי החיים"

כך מספרת שני בוחניק על יום מותו של בעלה. עד לפני שלוש שנים משפחת בוחניק הייתה משפחה מלוכדת עם שני הורים אוהבים - שני ועומרי, וארבעה בנים. לפני שנתיים האב, עומרי, נהרג בתאונת דרכים. מאז הסמכות ההורית מתרופפת, וכך גם המשפחתיות

סופר נני | פורסם 25/03/10 17:40:47 

לא קל לאבד הורה וזה מה שקרה למשפחת בוחניק. לפני שלוש שנים אב המשפחה, עומרי, נהרג בתאונת דרכים.  עומרי היה הסמכות ההורית שאכפה את המשמעת בבית והילדים הקשיבו לו. הוא נשא את שני על כפיים, ובכל פעם שנתקלה בבעיה עם אחד הילדים, הוא טיפל בה. מאז שהוא נהרג, שני לא הצליחה לתפוס את מקומו כדמות הסמכותית בבית וככל שהילדים גדלו, המשמעת בבית הלכה והתרופפה וכך גם המשפחתיות שהתפרקה לגמרי. כל ילד לעצמו, ואימא שלהם לא מצליחה להשתלט.

כשמיכל מגיעה אליהם הביתה היא רואה משפחה מפוררת, כל אחד דואג לעצמו, והיא רואה ששני איבדה את התקווה. מטרת הטיפול הייתה לעזור, לחזק את שני ואת הסמכות ההורית שלה, לאחד את בני המשפחה מחדש ולחזק את תומר באופן שיוכל לסייע לאימא שלו בניהול המשפחה.

הילדים:

תומר (16) - אמור להיות בתפקיד המבוגר האחראי, אך הוא מתנהג כמו אחד הילדים בבית, ומלבה את המריבות בין האחים.

אור (12) -  היה עם אביו בתאונת הדרכים וניצל. הוא מרגיש מקופח והכי פחות אהוב. לאור הכי קשה עם השינוי בבית.

עמית (13) - בעבר אהב מאוד לעזור בבית, כיום הוא נוהג ללעוג לאימא שלו.

שקד (6)  - מתנהג כמו ילד צעיר יותר. הוא בוכה, מרביץ וצועק כשלא מקבל תשומת לב מיידית וניכר שהוא מופלה לטובה על פני הילדים האחרים.

סופר נני, ימי שבת ב - 21:00

פספסתם את אחד הפרקים? היכנסו וצפו בפרקים המלאים | רוצים שסופר נני תענה על השאלות שלכם? השאירו שאלות כבר עכשיו | קבלו את מיטב השיעורים מבית הספר להורים של סופר נני

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: סופר נני  
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן