כל הסיפורים והעדכונים מאחורי הקלעים של התכנית מאסטר שף

אוכל
כל הסיפורים

מאסטר שף

אוכל
אוכל

רוצים להיות מאסטר שף? ההרשמה לעונה הבאה החלה!

עוקבים בשקיקה אחר הבשלנים הביתיים הטובים בישראל, ורוצים להוכיח שגם לכם יש מה למכור במטבח? ההרשמה הראשונית לעונה הבאה של מאסטר שף החלה: השאירו פרטים מלאים ואולי תקבלו הזדמנות לבשל לכל המדינה

| פורסם 24/11/10 12:34:20
מאסטר שף לוגו חדש
מאסטר שף. גם אתם יכולים להיות שם

אלפי אנשים הגיעו לאודישנים של העונה הראשונה של "מאסטר שף", וזה עוד לפני שבכלל ידענו במה מדובר. עכשיו, אחרי שבועות בהם כל בשלן ביתי בישראל הפך לטבח מומחה, הגיע גם הזמן שלכם לקבל הזדמנות.

ההרשמה הראשונית לעונה הבאה של "מאסטר שף" כבר כאן, וזו ההזדמנות שלכם להראות מה אתם שווים במטבח. מלאו את כל הפרטים ואולי בקרוב ייצרו איתכם קשר.

אז למה אתם מחכים?

מה היה לנו העונה?

לאודישנים של העונה הראשונה הגיעו מאות אלפי אנשים, במטרה להוכיח לכל המדינה את יכולות הבישול שלהם. למי שלא זוכר, תנאי הקבלה היחיד הוא לא להחזיק בבישול כמקצוע. במילים אחרות, אם אתם כבר עובדים כשפים או כטבחים במקום עבודה מסודר, "מאסטר שף" כנראה לא בשבילכם. לעומת זאת, אם תמיד אומרים לכם שאתם מבשלים מצוין אבל אף פעם לא קיבלתם את ההזדמנות לבדוק את זה מול השופטים הטובים במדינה, כדאי לכם לנצל אותה עכשיו.

במהלך העונה נסחפה מדינה שלמה אחר הנבחרת הראשונה של מאסטר שף. 12 מתמודדים עברו את מחנה האימונים בהצלחה, ועמדו כל שבוע מול משימות חדשות ומתכונים אחרים. בכל תכנית נפרדנו ממתמודד אחד, עד הגמר הגדול בו התחרו שלושה פיינליסטים: אלקנה ביטון, סמדר וקנין ואינה קראבצקי - שגם הוכתרה בתור הזוכה.

>> בקרוב: ספר מתכוני התכנית. רוצים הנחה?

עוד גילינו את יכולות הפיוט והשירה של השף אייל שני, שהאיר בפני המתמודדים עולם שלם של מושגי אוכל, ואת החום של חיים כהן והמקצועיות של מיכל אנסקי. כעת הגיע גם הזמן שלכם לבדוק האם אתם מסוגלים לעמוד בלחץ, אז הירשמו כאן ועכשיו!

>> רעבים לעוד? כל מתכוני מאסטר שף לאורך העונה

>> בואו להיות חברים שלנו בעמוד הפייסבוק הרשמי של מאסטר שף

>> כל התכניות של מאסטר שף לצפייה ישירה

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: מאסטר שף   הרשמה   אודישנים  
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן